Aktualności
Obchodzimy 35 urodziny!
26 czerwca 2024
Nasza firma obchodzi w tym roku ważne jubileuszowe urodziny - minęło bowiem 35 lat od jej powstania! Z tej okazji pragniemy podziękować naszym partnerom, klientom oraz pracownikom za zaufanie, wsparcie i zaangażowanie.

Więcej
Wspieramy lokalne inicjatywy
24 maja 2024
Z radością ogłaszamy, że zostaliśmy sponsorem działań kulturalnych i społecznych w naszym regionie. Zobacz jakie inicjatywy wspieramy!

Więcej
Sztywny przewód już w sprzedaży
15 marca 2024
W odpowiedzi na potrzeby klientów i liczne zapytania opracowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji sztywny przewód spustowy dla dekanterów pływających. 

Więcej
BIOX na targach WOD-KAN 2023
2 czerwca 2023
W tym roku ponownie prezentowaliśmy nasze wyroby podczas 29 edycji największych targów branżowych - WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy.

Więcej
Witamy na nowej stronie internetowej
10 lutego 2023
Dziś startuje nasza nowa strona internetowa, dołożyliśmy starań aby była przejrzysta i łatwa w nawigacji. Mamy nadzieje że będziecie mieć takie same wrażenia.

Więcej
Wesołych świąt!
24 grudnia 2022
Wszystkim klientom, partnerom i współpracownikom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Więcej
Instalacja fotowoltaiczna w BIOX
20 czerwca 2022
W nowej siedzibie BIOX powstała instalacja fotowoltaiczna, która niemal całkowicie zapewnia nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Więcej
BIOX ma nową siedzibę
1 maja 2022
BIOX przeniósł się do świeżo oddanej do użytku, nowej i nowoczesnej siedziby – biurowca i hali produkcyjnej w Giżycku.

Więcej