BIOX ma nową siedzibę
1 maja 2022

BIOX przeniósł się do świeżo oddanej do użytku, nowej i nowoczesnej siedziby – biurowca i hali produkcyjnej w Giżycku.

Nowa siedziba BIOX została zaprojektowana od podstaw zgodnie z potrzebami procesów produkcyjnych i działalności naszej firmy. Biurowiec i hala produkcyjna znajdują się w Giżycku, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji przy północno-wschodniej obwodnicy miasta.

Obiekt, do którego przeniosła się zarówno produkcja, jak i administracja firmy, składa się z budynku biurowego i socjalnego, oraz obszernej, nowoczesnej hali produkcyjnej. W części biurowej o powierzchni przekraczającej 300 m kw. znajduje się dział sprzedaży i marketingu, zarządzania produkcją i administracji oraz sala konferencyjna. W budynku mieszczą się także pomieszczenia socjalne dla załogi.

Hala produkcyjna o powierzchni 1000 m kw. została zaprojektowana i zrealizowana zgodnie z obowiązującymi normami, a także potrzebami wynikającymi ze strategii rozwoju formy BIOX. Mieszczą się w niej kompletne linie produkcyjne składające się ze stanowisk spawalniczych, sekcji tokarek i obrabiarek numerycznych CNC, stanowisk walcarek, śrutownic, gilotyny, stanowisk montażowych, a także kontroli jakości i pakowania wyrobów.

Na terenie nowego obiektu znajduje się także basen testowy przeznaczony do przeprowadzania badań i kontroli jakości produktów. Basen powstał w oparciu o najbardziej restrykcyjne normy europejskie i pozwala gwarantować najwyższą jakość naszych wyrobów. Część nowego obiektu stanowi parking o powierzchni 1200 m kw. dla samochodów dostawczych i osobowych, który może również służyć jako zewnętrzny plac składowy.

Budowa nowej siedziby BIOX trwała 1,5 roku. Obecnie w nowym zakładzie, zgodnie z naszymi strategicznymi planami, będziemy mogli zwiększyć produkcję, podnieść komfort pracy i uczynić naszą firmę wysoce przyjazną dla naszych pracowników, a także klientów i gości. Zapraszamy!