Obchodzimy 35 urodziny!
26 czerwca 2024

Aktualności - Obchodzimy 35-lecie działalności firmy BIOX Nasza firma obchodzi w tym roku ważne jubileuszowe urodziny – minęło bowiem 35 lat od jej powstania! Taka rocznica to doskonała okazja do refleksji, wspomnień oraz podsumowania dotychczasowej działalności. Z tej okazji pragniemy również podziękować naszym partnerom, klientom oraz pracownikom za zaufanie, wsparcie i zaangażowanie przez te wszystkie lata. Doceniamy Wasze działania i codzienny trud włożony w doskonalenie naszej wspólnej wizji!

Przeszliśmy długą drogę, która nie zawsze była łatwa, by móc ukształtować to jacy jesteśmy dzisiaj, a te 35 lat stało się fundamentem naszych dzisiejszych działań. Zaczynaliśmy skromnie – od natleniacza strumienicowego stworzonego w niewielkiej hali produkcyjnej, by stać się producentem szeregu różnorodnych urządzeń wykorzystywanych w branży wodno-ściekowej, ale również budownictwie, rolnictwie, przemyśle.

Doświadczenia nabyte w ciągu tych 35 lat ukształtowały nasze działania nie tylko w zakresie wykonywanej działalności, ale również zapewniły nam istotną pozycję na rynku lokalnym. Pozwoliły stać się wsparciem dla lokalnych przedsięwzięć (takich jak działalność Giżyckiego Centrum Kultury, Stowarzyszenia Brat Kot, Państwowej Szkoły Muzycznej, czy festiwalu GOLAS) oraz aktywnie działać na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Dziś, z tą samą pasją, pragniemy kontynuować zapoczątkowaną wówczas misję oraz rozwijać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie oczyszczania wody, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju naszej planety oraz dbając o środowisko. Z nadzieją i otwartym umysłem patrzymy również w przyszłość, bowiem to nie koniec naszych zmagań. W końcu nabieramy wiatru w żagle…

aktualnosci - obchodzimy 35-lecie BIOX Szymon Kiczynski

Aktualności - obchodzimy 35-lecie BIOX

 

Aktualności - obchodzimy 35-lecie-BIOX