Wspieramy lokalne inicjatywy
24 maja 2024

Jako lokalna firma staramy się angażować w życie społeczności, w której żyjemy. Dlatego z dumą możemy ogłosić, że zostaliśmy sponsorami działań kulturalnych i społecznych w naszym regionie. Nasza firma dba o kulturę i edukację lokalnej społeczności. Z radością wspieramy inicjatywy takie jak Giżyckie Centrum Kultury, Państwowa Szkoła Muzyczna, Stowarzyszenie Brat Kot oraz GOLAS festiwal.

Giżyckie Centrum Kultury odgrywa ogromną rolę w życiu społecznym, organizując liczne wydarzenia kulturalne, warsztaty oraz wystawy. Nasze wsparcie finansowe pomaga im w dalszym rozwoju i organizowaniu różnorodnych wydarzeń.

Państwowa Szkoła Muzyczna wspiera rozwijanie talentów muzycznych młodych ludzi. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać ich działalność i pomagać w organizacji koncertów, warsztatów, konkursów muzycznych oraz bieżącej działalności.

Stowarzyszenie Brat Kot natomiast zajmuje się pomocą zwierzętom i organizacją akcji charytatywnych. Nasza firma wspiera ich finansowo i logistycznie, aby pomóc im w osiągnięciu celów.

GOLAS festiwal, czyli Giżycka Otwarta Letnia Akademia Sztuki to wyjątkowe wydarzenie na mapie Warmii i Mazur, skierowane do osób chcących twórczo spędzić czas i poznać nowe techniki artystyczne.

Jako firma związana z Giżyckiem z chęcią wspieramy lokalne inicjatywy. Wierzymy, że są one ważne dla rozwoju naszej społeczności, dlatego pragniemy aktywnie uczestniczyć w tworzeniu lepszej przyszłości dla naszego miasta i jego mieszkańców. Chcemy, by otoczone jeziorami i malowniczymi krajobrazami Giżycko było miejscem, które nieustannie będzie nas inspirowało i motywowało do dalszych działań.